Zpět na úvodní obrazovku-kraje Vyhledávání podle seznamu regionů Vyhledávání podle seznamu obcí

Kraj: Středočeský

Region: Brdy-Příbramsko

Část regionu: Příbram

Obec: Kovohutě Příbram a.s.

Kovohutě Příbram a.s.  - Příbram je jedním z míst s nejdelší důlní hutní tradicí (od r.1311). Výstavba nové huti byla dokončena v roce 1793 a stojí v místech, kde již v roce 1632  stávala stará huť. Nová huť je základem dnešních Kovohutí Příbram, které jsou od roku 1994 akciovou společností.   Činnost a výrobní program:   Výkup a recyklace odpadů olova  a jeho slitin, olověných akumulátorů a prachu s obsahem olova  a jeho slitin, odpadů s obsahem stříbra a zlata ve formě slitků a stěrů a amortizačních odpadů elektrotechniky.

Výroby Divize recyklace: - olovo a slitiny olova v houskách, - oxidovaný olověný prach, - surové stříbro v anodách s obsahem Au, Pd, - antimoničnan sodný, - ciničitan vápenatý

Výrobky Divize produkty :  - olověné plechy a folie, - olověné pásy a profily, - olověné dráty a tyče, - olověné profily na vitráže, - olověné plomby, vlna, cihly, závaží a různé odlitky, - vyvažovací závaží pro automobily, - cínové výrobky (folie, plechy, pasy, profily, dráty, trubky )  , - měkké pájky tvářené, - práškové a pastové pájky, - lité měkké pájky,  - ložiskové kovy na bázi olova a cínu, písmoviny,  - vzduchové středivo a lovecké broky.     

Tel. 0306/470 111    

Fax. 0306/24254     

e-mail: kovohutě@kovopb.cz    

http://www.kovopb.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Zpět na mapu celého regionu Brdy-Příbramsko